ריצוף אפוקסי

השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

לבחור את החומר המתאים

אין כל וויכוח לגבי העובדה שהריצוף שנבחר לבית, למשרד, לקניון ואפילו לחניון יהווה חלק משמעותי בנראות, בבטיחות ובעמידות של החלל בהמשך.

הרצפה זה המקום שנותן לנו יציבות. כדי שנוכל לדרוך על קרקע יציבה וליהנות הן ממראה יפה והן ממשטח אחיד ובטיחותי לאורך שנים, חשוב מאוד להתאים את סוג הריצוף לדרישות ולצרכים של החלל.

יש הרבה מאוד סוגי ריצוף, אך אחד החומרים היותר מומלצים לריצוף ובפרט כשמדובר על ריצוף של חללים גדולים כמו בנייני עירייה, קניונים או חניונים, הוא החומר האפוקסי מונע ההחלקה.

ריצוף אפוקסי מונע החלקה

הריצוף האפוקסי הוא חומר שמשמש כריצוף לכל דבר ועניין וניתן להשתמש בו על משטחי בטון או אספלט לקבלת מראה אחיד, יפה ויציב.

ניתן לבחור את עובי הריצוף וכן את הצבע והעיצוב לפי טעמכם ולפי דרישות החלל שאותו אתם רוצים לרצף. אחד היתרונות הכי גדולים בחומר האפוקסי הוא שניתן לבחור בחומר אפוקסי אנטי סינט, שמונע החלקה.ריצוף אפוקסי

אם לדוגמא מדובר על חניונים גדולים או חללים גדולים בקניון או בבנייני עירייה, מן הסתם שיהיה עדיף שהרצפה שעליה דורכים אלפי אנשים כל יום תהיה יציבה ומונעת החלקה.

זו אופציה הרבה יותר בטיחותית מכל סוג ריצוף אחר והיא מאפשרת למי שאחראי על הריצוף לישון בראש שקט ולדעת שכל מי שילך על הרצפה המדוברת, יוכל לצעוד בביטחון מלא וללא כל חשש.

החומר האפוקסי מונע ההחלקה הוא מאוד איכותי, עמיד ובעיקר יעיל, משום שהוא מאפשר לכם להשתמש בו לכל צורך באופן מותאם אישית. חשוב שתדעו שהוא גם מונע פגעי מזג אוויר כמו חום, קור, רטיבות אש וכן הוא מונע חדירה של כימיקלים, מניעת שריטות ופגעים נוספים.

הפתרון המושלם לאורך שנים

בשורה התחתונה כשמתכננים ריצוף לחלל גדול מכל סוג שהוא מומלץ מאוד לבחור להשתמש בריצוף אפוקסי מונע החלקה. האנטי סינט זה הפתרון המושלם בהיבט נראות, איכות, עמידות וכמובן מבחינת בטיחות.

החומר האפוקסי מונע ההחלקה מגן גם על הרצפה וחשוב מכך – הוא מגן גם על כל האנשים שצועדים עליה.

 

אם אתם מחפשים מידע נוסף על רצפת אפוקסי או אולי קצת יותר מידע על ציפוי אפוקסי , כל המידע אצל המקצוענים באפוקסי