ציפוי אפוקסי לבטון

השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

אם חניתם לאחרונה בכל חניון תת קרקעי בארץ – מן הסתם נתקלתי בציפוי אפוקסי לבטון ברצפת החניון. כן, אותם מקומות המסומנים בצבע בולט, שנראה כצבע רגיל אך בפועל עושה הרבה יותר. ציפוי אפוקסי לבטון  מאפשר לצבוע משטחי בטון בצורה מדוייקת ונקייה, ולהבדיל למשל בין חניית נכה, לחניה של רכבים עם עגלות תינוק.

ציפוי אפוקסי – שילוב של עוצמה ואסתטיקה

הבחירה בציפוי אפוקסי לבטון אינה מקרית. ציפוי האפוקסי עשוי מחומר חזק המכונה "פולימר" שמאפשר לצבוע את המשטח וליצור שכבה אחידה, וחזקה שמונעת נזקים למשטח הצבוע, ואף אוטמת  את הבטון לחדירה של מים, כך ניתן לשטוף את המשטח בקלות, ולסייע לו לעמוד בפני גשמים או דליפות.

ציפוי אפוקסי לבטון המקצוענים באפוקסי

משטחי בטון אמנם חזקים מאד, אך עם השנים הם מתחילים להיסדק, במיוחד כאשר הם משמשים במשטחים החשופים לנזקי מזג האוויר, או לתנועה שוטפת עליהם. ציפוי אפוקסי איכותי לא רק שהופך את הבטון, בעל  המראה התעשייתי לאסתטי ומרשים יותר – אלא גם מסייעת לשמר את המשטח לאורך זמן, במינימום תחזוקה.

ציפוי אפוקסי לבטון – גם למתחמים ביתיים ומסחריים

השימוש בבטון בבניית חללים תעשייתיים, מסחריים ואפילו בחללי הבתים הפך לטרנד בשנים האחרונות. עם זאת הבטון עצמו מוגבל מבחינת צבע, ויוצר מראה קריר ומנוכר. שימוש בציפוי אפוקסי לבטון בשלל צבעי הקשת הופך כל מתחם למעוצב ומזמין, ומאפשר צביעה של חללים בגודל עצום בתוך זמן קצר. יתרון נוסף שיש לציפוי האפוקסי הוא היכולת לטשטש הבדלי גובה על רצפות בטון, ולשוות מראה חלק, יוקרתי ומהוקצע לחללים גדולים או קטנים במשרדים או אף בתי יוקרה.

לחצו לעוד מידע עבור אפוקסי