עבודות אפוקסי

 

השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

עבודות אפוקסי

עבודות אפוקסי מתבצעות בחללים גדולים וקטנים והן מהוות למעשה תחליף לריצוף רגיל. הציפוי האפוקסי הוא חומר שמתפקד כרצפה לכל דבר ועניין וניתן להשתמש בו על בטון או אספלט. לציפוי האפוקסי יש יתרונות  רבים ואין צל של ספק שביחס לכל סוג ריצוף אחר הוא הרבה יותר משתלם.

הציפוי האפוקסי הוא אופציה נהדרת לקניונים, חניונים, משרדים, לבתי ספר ואפילו לבתים פרטיים. היתרון הכי גדול בציפוי האפוקסי הוא באפשרות לבחור את הצבע, העובי, הגודל והסוג שמתאים לכם וליהנות מריצוף מצוין, שעמיד לאורך שנים.

התחליף המושלם לריצוף רגיל – אפוקסי

הציפוי האפוקסי קל מאוד להתקנה ועבודות אפוקסי הן עניין שבשגרה בשנים האחרונות. כל מי שמכיר את היתרונות של הציפוי האפוקסי יעדיף לבחור אותו ונפרט על קצה המזלג מדוע:

החומר מאוד איכותי ומתפקד מעולה בתנאי מזג אוויר של חום וקור. הוא עמיד בפני רטיבות, אש, כימיקלים, שריטות ופגעי מזג אוויר וסביבה נוספים והוא נוח מאוד לשימוש.

עבודות אפוקסי

תוכלו לבחור את עובי הציפוי שאתם רוצים, את הגודל ואפילו את הסוג. קיימים מגוון צבעים ודוגמאות, שמאפשרים לכם ליהנות מריצוף אחיד ויפה. בנוסף, ההתקנה פשוטה והריצוף איננו דורש תחזוקה במשך השנים. גם הניקוי של הריצוף האפוקסי קל יותר מניקוי של ריצוף אחר.

ציפוי אפוקסי

הציפוי האפוקסי גם מכיל חומר מונע החלקה, מה שמבטיח שכל מי שידרוך על הרצפה שלכם יוכל ללכת על בטוח, תרתי משמע.

העמידות מתבטאת לא רק מול פגעי מזג האוויר, אלא גם מול פגעי הזמן ואנחנו מתחייבים שלא משנה באיזה סוג של ציפוי אפוקסי לבטון תבחרו או באיזה צבע ולאיזה חלל, תהיו בטוחים שגם שנים ארוכות לאחר התקנתו, הריצוף יראה כמו חדש לחלוטין.

בין כל היתרונות הרבים של הציפוי האפוקסי, חשוב לציין שעבודות אפוקסי הרבה יותר זולות מריצוף רגיל והן לא רק משתלמות בטווח הקצר, אלא גם בטווח הארוך בהיבט עלות-תועלת.

האם זה מתאים גם לכם?

בשורה התחתונה, כשנשאלת השאלה האם עבודות אפוקסי מתאימות גם לכם, התשובה היא חד משמעית כן.
הציפוי האפוקסי הוא בחירה כדאית ומשתלמת גם בהיבט נראות, גם בהיבט איכות וכמובן בהיבט מחיר ואין כל ספק שאם רוצים ליהנות מריצוף מושלם ומשתלם – זו הבחירה הנכונה!

לחצו כאן למידע נוסף על אפוקסי